панталони црни со принт EA7

  • 0.00лв43.00лв

Спортски пантолони за мажи, изработени од мека ткаенина за удобност во секојдневниот живот

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 633

• мека ткаенина
• Опремена силуета
• Еластичен половината со вратоврска
• Еластични манжетни
• Две странични џебови
• Состав: памук