Nike машки шорцеви темно сина боја

  • 45.00лв30.00лв

Nike машки шорцеви темно сина боја

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 30.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 830

• Бесплатна силуета
• Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир
• Еластичен половината со вратоврска
• Две странични и два задни џебови
• лого на NIKE
• Состав: 95% памук 5% еластан