Nike машки шорцеви црни

  • 42.00лв30.00лв

Nike машки шорцеви црни

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 30.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 829

• Еластичен појас и вратоврска

• Две странични поштенски џебови

• лого на NIKE

• Состав: 95% памук, 5% полиестер