спортски сет црни со бело

  • 85.00лв53.00лв

Младински спортски тим погоден за тренинг и одмор

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 53.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 856

Горниот дел:
• Класичен модел со јака и копчиња
• Бесплатна силуета
• Мека памучна ткаенина
Крајниот дел:
• Појас со еластичен
• Состав: 100% памук  
• Две странични и еден заден џеб