спортски сет бели со црни

  • 85.00лв53.00лв

Младински спортски тим погоден за тренинг и одмор

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 53.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 852

• Мека памучна ткаенина

• Силуета: бесплатна

Горниот дел:

• Раглан ракави за поголема слобода на движење

Крајниот дел:

• Појас со еластичен

• Состав: 100% памук  

• Две странични и еден заден џеб