маица црвена со бел принт NK

  • 55.00лв26.70лв

Машка маица изработена од мека памучна ткаенина за удобност во секојдневниот живо

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 26.70лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 544

• Мека и пријатна за ткаенината на допир

•  логото на Најк од предната страна

• Состав: 100% памук