Nike машки шорцеви бела боја

  • 65.00лв20.00лв

• Бесплатна силуета • Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир • Еластичен половината со вратоврска • Две странични и еден заден џеб • лого на NIKE • Состав: 95% памук, 5% полиестер

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 20.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 827

• Бесплатна силуета

• Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични и еден заден џеб

• лого на NIKE

• Состав: 95% памук, 5% полиестер