Nike машки шорцеви сива боја

  • 65.00лв20.00лв

• Бесплатна силуета • Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир • Еластичен половината со вратоврска • Две странични и еден заден џеб • лого на NIKE • Состав: 95% памук, 5% полиестер

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 20.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 826

• Бесплатна силуета
• Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир
• Еластичен половината со вратоврска
• Две странични и еден заден џеб
• лого на NIKE
• Состав: 95% памук, 5% полиестер