Часовник BMV

  • 50.00лв30.00лв

Часовник BMV

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 30.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 907

Карактеристики:

• Прерамка: еко кожа;

• Големина на случајот: 44 - 48 мм;

• Ширина на ременот: 20 мм;

• Должина на часовникот: 24,5 см;

• Механизам: кварц, батерија;

• Отпорност на вода: бр. Таа мора да биде заштитена од директна вода!