маица бела со јака и копчиња AMG

  • 60.00лв32.00лв

маица бела со јака и копчиња AMG

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 32.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 537

• Мека и пријатна за ткаенината на допир

• Класичен дизајн

• Безбедно вклопување на каросеријата

• Со лого

• Состав: 100% памук

• Бесплатна силуета

• Со јака и копчиња

• AEROREADY - испарува влага за поголема удобност