маица сина со принт DG

  • 55.00лв26.70лв

маица сина со принт DG

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 26.70лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 533

• Мека ткаенина за удобност

• Класична бесплатна силуета (редовно вклопување)

• Со печатење од предната  страна

• Состав: 100% памук