Nike машки шорцеви сива боја

  • 60.00лв20.00лв

• Еластичен појас и вратоврска • Две странични поштенски џебови • лого на NIKE • Состав: 95% памук, 5% полиестер

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 20.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 824

• Еластичен појас и вратоврска

• Две странични поштенски џебови

• лого на NIKE

• Состав: 95% памук, 5% полиестер