маица црна со бел принт NK

  • 60.00лв26.70лв

Машка маица изработена од мека памучна ткаенина за удобност во секојдневниот живо

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 26.70лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 530

• Мека и пријатна за ткаенината на допир
•  логото на Најк од предната страна
• Состав: 100% памук