маица темно сина со лого NK

  • 58.00лв15.00лв

Машка маица изработена од мека памучна ткаенина за удобност во секојдневниот живо

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 15.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 526

• Мека и пријатна за ткаенината на допир
•  логото на Најк од предната страна
• Состав: 100% памук