маица црвена со бел принт NK

  • 60.00лв15.00лв

Машка маица изработена од мека памучна ткаенина за удобност во секојдневниот живо

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 15.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 520

• Мека и пријатна за ткаенината на допир

•  логото на Најк од предната страна

• Состав: 100% памук