машки шорцеви

  • 50.00лв30.00лв

• Бесплатна силуета (редовно вклопување) • Еластичен појас и вратоврска • Две предни џебови • лого • Состав: памук

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 30.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 818

• Бесплатна силуета (редовно вклопување) • Еластичен појас и вратоврска • Две предни џебови • лого • Состав: памук