панталони темно сини со сива лента NK

  • 85.00лв43.00лв

панталони темно сини со сива лента NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 630

Колекцијата  есен-зима ги испреплетува имагинацијата и историјата. Нејзините креатори црпат инспирација од 90-тите години, комбинираат безвременски стил со модерен дизајн и ги трансформираат моделите со современи материјали.

Атлетика се потпира на заситени и контрастни бои како главни бои, а за производство - на комбинации на памук и полиестер.

Колекцијата се фокусира на големи логоа, како и странични ленти во различни бои, како Атлетика создава стил каде што секој детал е суштински!

СПЕЦИФИКАЦИИ

• мека ткаенина

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични џебови и два задни

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер