панталони црни NK

  • 80.00лв43.00лв

панталон црни NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 629

• Бесплатна силуета

• Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични и еден заден џеб

• лого на NIKE

• Состав: 95% памук, 5% полиестер