спортски тим темно син со бело NK

  • 130.00лв74.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за секојдневна употреба

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 74.00лв

Достапност: 2-3 Days

Код на продуктот: 235

Горниот дел:

• Прицврстување за поштеда и висока јака

• Две џебови со преден патент

• Лого на предната страна

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две џебови со преден патент

• Еластичен на нозете и патент

• Состав: 100% памук