Спортски тим за мажи AD

  • 130.00лв80.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за одмор.

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 80.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 233

Горниот дел:

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две странични џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 100% памук,