Nike машки шорцеви сива боја

  • 50.00лв30.00лв

• Мека и пријатна за ткаенината на допир • Бесплатна силуета (редовно вклопување) • Широк еластичен појас со вратоврска • Две странични џебови • Состав: 95% памук, 5% полиестер

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 30.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 804

• Мека и пријатна за ткаенината на допир
• Бесплатна силуета (редовно вклопување)
• Широк еластичен појас со вратоврска
• Две странични џебови
• Состав: 95% памук, 5% полиестер