спортски тим NK

  • 140.00лв63.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за спорт и секојдневие

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 63.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 230

Горниот дел:

• Прилагодлив аспиратор

• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две странични поштенски џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер