дуксер црвен AD

  • 80.00лв19.70лв

Спортски врв за мажи со мека ткаенина и чист дизајн погоден за одмор.

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 19.70лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 451

Горниот дел:

• Прицврстување за поштеда и висока јака

• Две предни поштенски џебови

• Состав: 60% памук, 40% полиестер