спортски тим црн со црвена боја AD

  • 120.00лв74.00лв

спортски тим црн со црвена боја AD

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 74.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 227

Горниот дел:

• Прицврстување за поштеда и висока јака

• Две предни поштенски џебови

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две предни поштенски џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 60% памук, 40% полиестер