Emporio Armani EA7

  • 80.00лв32.00лв

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 32.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 435

• лого на бренд
• Бесплатна силуета
• Еластични манжетни и ремен
• Состав: 95% памук, 5% полиестер