Спортски тим сиво EA7

  • 130.00лв74.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за спорт и секојдневие

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 74.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 402

Горниот дел:
• Прицврстување за поштеда и висока јака
• Прилагодлив аспиратор
• Две предни џебови
• Еластичен на ракавите и ременот
Крајниот дел:
• Ремен со еластична и вратоврска
• Две странични џебови
• Еластични манжетни
• Состав: 100% памук