Спортски тим сиво EA7

  • 110.00лв74.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за спорт и секојдневие

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 74.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 211

Горниот дел:

• Прилагодлив аспиратор

• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две странични џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер