дуксер црно EA7

  • 60.00лв20.00лв

дуксер со класичен дизајн и големо лого на предната страна

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 20.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 264

• Пријатно за ткаенината на допир

• Бесплатна силуета (редовно вклопување)

• Прилагодлив аспиратор

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 90% памук, 10% полиестер