Машка блуза темна сина со лого EA7

  • 50.00лв32.00лв

Машка блуза направена од памучна ткаенина за удобност во текот на денот

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 32.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 261

• лого на бренд
• Бесплатна силуета
• Еластични манжетни и ремен
• Состав: 95% памук, 5% полиестер