маица бела со лого EA7

  • 35.00лв15.00лв

маица бела со лого EA7

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 15.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 245

• Мека ткаенина за удобност

• Класична бесплатна силуета (редовно вклопување)

• Со печатење од предната  страна

• Состав: 100% памук