спортски тим темно син HB

  • 100.00лв63.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за спорт и секојдневие

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 63.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 207

• Двоен тим

Горниот дел:

• Прицврстување за поштеда и висока јака

• Две предни џебови

• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две странични џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер