Спортски тим црно NK

  • 150.00лв80.00лв

Спортски тим за мажи, погоден за спорт и секојдневие

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 80.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 203

Горниот дел:

• Прилагодлив аспиратор

• Две џебови со преден патент

• Еластични манжетни

• Прицврстување на патентот

Крајниот дел:

• Еластични манжетни

• Две странични џебови

• Еластичен половината со вратоврска

• Состав: памук