панталони црни со бело и црвено NK

  • 85.00лв43.00лв

панталони црни со бело и црвено NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 626

две странични џебови со патент 

• Ремен со еластична и вратоврска

• Лабава силуета со стеснети нозе на дното

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер