панталони црни со бело и сиво NK

  • 85.00лв43.00лв

панталони црни со бело и сиво NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 625

• Ергономски дизајн

• Мека и пријатна за ткаенината на допир

• Ремен со еластична и вратоврска

• Две предни џебови

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер