панталони црни со бел принт NK

  • 100.00лв43.00лв

панталони црни со бел принт NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 620

• мека ткаенина
• Опремена силуета
• Еластичен половината со вратоврска
• Еластични манжетни
• Две странични џебови
• Состав: памук