панталони црни со жолта лента NK

  • 100.00лв43.00лв

панталони црни со жолта лента NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 606

• Мека и пријатна за ткаенината на допир • Еластичен половината со вратоврска • Две странични џебови • Еластични манжетни • Состав: памук