панталони црни со црвени ленти NK

  • 70.00лв46.00лв

панталони црни со црвени ленти NK

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 46.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 271

две странични џебови со патент од патент во ногата на панталоните

• Ремен со еластична и вратоврска

• Лабава силуета со стеснети нозе на дното

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер