панталони во бургундска боја ad

  • 60.00лв43.00лв

Машки спортски панталони, изработени од мека и пријатна ткаенина на допир за удобност во текот на денот

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 601

• Мека и пријатна за ткаенината на допир • Еластичен половината со вратоврска • Две странични џебови и еден задниот џеб • Еластични манжетни • Состав: памук