панталони црни со бело и црвено EA7

  • 60.00лв43.00лв

панталони црни со бело и црвено EA7

Во листа со желби

Спореди со друг

Без данок: 43.00лв

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 238

две странични џебови со патент 

• Ремен со еластична и вратоврска

• Лабава силуета со стеснети нозе на дното

• Еластични манжетни

• Состав: 95% памук, 5% полиестер