Маици

маица бела со јака и копчиња NK
50.00лв15.00лв Без данок: 15.00лв

• Мека и пријатна за ткаенината на допир• Класичен дизајн• Безбедно вклопување на каросеријата• Со л..

3XL

Нарачаj
маица црна со бел принт NK
60.00лв26.70лв Без данок: 26.70лв

• Мека и пријатна за ткаенината на допир•  логото на Најк од предната страна• Состав: 100% паму..

S M L XL XXL 3XL

Нарачаj
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)